OTO DLACZEGO ANALITYK UWAŻA, ŻE BITCOIN JEST PRZYGOTOWYWANY DO POWTÓRNYCH TESTÓW ZA 12.000 DOLARÓW.

9. August 2020 - Kryptowährung

Bitcoin zanurzył się podczas piątkowej sesji handlowej, ponieważ krypto waluta po raz kolejny została odrzucona po 12.000 dolarów.
$12,000 było kluczowym poziomem dla BTC w ciągu ostatniego tygodnia, a także w ciągu ostatnich trzech lat.
Spadek ten przestraszył wielu inwestorów, z których wielu otworzyło krótkie pozycje, ponieważ Bitcoin ześlizgnął się poniżej $11,500.
Idąc w kierunku przeciwnym do ziarna, Bitcoin zaczął odbijać się w miarę jak altcoiny wybuchały wyżej.
Od czasu napisania tego artykułu, BTC powrócił do poziomu 11.750 dolarów.
Analitycy uważają, że krypto waluta pozostaje w byczym stanie, ponieważ udało jej się utrzymać kluczowe wsparcie w wysokości 11.500 dolarów.

BITCOIN MOŻE WKRÓTCE PRZETESTOWAĆ 12.000$, ANALITYK TWIERDZI, ŻE PONIEWAŻ CENA UTRZYMUJE SIĘ NA KLUCZOWYM POZIOMIE

Odskok Bitcoina w piątek przekonał wielu traderów, że byki mogą nadal być pod kontrolą, pomimo początkowych odczuć wskazujących na coś innego.

Jeden z traderów krypto walutowych, który dokładnie przewidział dużą część trwającego wybuchu, 8 sierpnia podzielił się poniższym wykresem. Pokazuje on, że ponieważ Bitcoin czysto odbił się od wsparcia około 11.500 dolarów, co zbiega się w czasie z poniedziałkowym wyżem i miesięcznym otwarciem, będzie nadal pchał się wyżej w najbliższych dniach.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Sugerując, że BTC może wkrótce powrócić do przedziału cenowego 12.000$, trader napisał:

„$BTC. Ładne S/R przerzucające się wczoraj na poziomie zbieżnym. 1H MS złamał się do góry nogami. Chcesz zobaczyć $11,6k hold, a następnie cena przesuwa się w górę do chip away na 4H dostawy ponownie. Wciąż byczy. #Bitcoin.“

Obrazek .

Wykres ostatniej akcji cenowej BTC z analizą inwestora Crypto HornHairs. Wykres z TradingView.com
Jednak inwestor uważa, że Bitcoin może wrócić do 11 600 dolarów, a następnie wzrosnąć do 12 000 dolarów. Prognoza sugeruje, że BTC może jutro o tej porze trafić do 12.000 dolarów, co naprawdę nie jest tak daleko.

ZYSKI ALTCOINÓW MOGŠ WZMOCNIĆ SPRAWĘ BTC BULLA.

Dalszy wzrost Bitcoin to trwający rajd w altcoinach. W związku z tym, że wiodąca krypto waluta uległa stagnacji, wybitne altcoiny naciskały coraz wyżej i wyżej. W ciągu ostatnich 24 godzin, Chainlink (LINK) zyskał około 40%, wchodząc w paraboliczną fazę odkrywania cen.

Ostatecznie, jak twierdzą analitycy, zyski te będą cyklicznie przekazywane do Bitcoinów i innych altcoinów o dużej kapitalizacji, takich jak Ethereum.

Zyski Altcoinów z czerwcowego rajdu są w rzeczywistości tym, co prawdopodobnie popchnęło BTC wyżej z niskich 9000 dolarów do lokalnego wyżu 12 200 dolarów pod koniec lipca i na początku tego miesiąca.

Zakładając podobne posunięcie, BTC może wkrótce obracać na poziomie 15.000 dolarów, zakładając, że wystarczające zyski z altcoinów zaleją lidera rynku.