OTO DLACZEGO ANALITYK UWAŻA, ŻE BITCOIN JEST PRZYGOTOWYWANY DO POWTÓRNYCH TESTÓW ZA 12.000 DOLARÓW.

Bitcoin zanurzył się podczas piątkowej sesji handlowej, ponieważ krypto waluta po raz kolejny została odrzucona po 12.000 dolarów.
$12,000 było kluczowym poziomem dla BTC w ciągu ostatniego tygodnia, a także w ciągu ostatnich trzech lat.
Spadek ten przestraszył wielu inwestorów, z których wielu otworzyło krótkie pozycje, ponieważ Bitcoin ześlizgnął się poniżej $11,500.
Idąc w kierunku przeciwnym do ziarna, Bitcoin zaczął odbijać się w miarę jak altcoiny wybuchały wyżej.
Od czasu napisania tego artykułu, BTC powrócił do poziomu 11.750 dolarów.
Analitycy uważają, że krypto waluta pozostaje w byczym stanie, ponieważ udało jej się utrzymać kluczowe wsparcie w wysokości 11.500 dolarów.

BITCOIN MOŻE WKRÓTCE PRZETESTOWAĆ 12.000$, ANALITYK TWIERDZI, ŻE PONIEWAŻ CENA UTRZYMUJE SIĘ NA KLUCZOWYM POZIOMIE

Odskok Bitcoina w piątek przekonał wielu traderów, że byki mogą nadal być pod kontrolą, pomimo początkowych odczuć wskazujących na coś innego.

Jeden z traderów krypto walutowych, który dokładnie przewidział dużą część trwającego wybuchu, 8 sierpnia podzielił się poniższym wykresem. Pokazuje on, że ponieważ Bitcoin czysto odbił się od wsparcia około 11.500 dolarów, co zbiega się w czasie z poniedziałkowym wyżem i miesięcznym otwarciem, będzie nadal pchał się wyżej w najbliższych dniach.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Sugerując, że BTC może wkrótce powrócić do przedziału cenowego 12.000$, trader napisał:

„$BTC. Ładne S/R przerzucające się wczoraj na poziomie zbieżnym. 1H MS złamał się do góry nogami. Chcesz zobaczyć $11,6k hold, a następnie cena przesuwa się w górę do chip away na 4H dostawy ponownie. Wciąż byczy. #Bitcoin.“

Obrazek .

Wykres ostatniej akcji cenowej BTC z analizą inwestora Crypto HornHairs. Wykres z TradingView.com
Jednak inwestor uważa, że Bitcoin może wrócić do 11 600 dolarów, a następnie wzrosnąć do 12 000 dolarów. Prognoza sugeruje, że BTC może jutro o tej porze trafić do 12.000 dolarów, co naprawdę nie jest tak daleko.

ZYSKI ALTCOINÓW MOGŠ WZMOCNIĆ SPRAWĘ BTC BULLA.

Dalszy wzrost Bitcoin to trwający rajd w altcoinach. W związku z tym, że wiodąca krypto waluta uległa stagnacji, wybitne altcoiny naciskały coraz wyżej i wyżej. W ciągu ostatnich 24 godzin, Chainlink (LINK) zyskał około 40%, wchodząc w paraboliczną fazę odkrywania cen.

Ostatecznie, jak twierdzą analitycy, zyski te będą cyklicznie przekazywane do Bitcoinów i innych altcoinów o dużej kapitalizacji, takich jak Ethereum.

Zyski Altcoinów z czerwcowego rajdu są w rzeczywistości tym, co prawdopodobnie popchnęło BTC wyżej z niskich 9000 dolarów do lokalnego wyżu 12 200 dolarów pod koniec lipca i na początku tego miesiąca.

Zakładając podobne posunięcie, BTC może wkrótce obracać na poziomie 15.000 dolarów, zakładając, że wystarczające zyski z altcoinów zaleją lidera rynku.